WoodyClass Ailesine Hoş geldiniz!

WoodyClass üyeliği size benzersiz birçok avantaj sunmaktadır.

İndirimler ve özel kampanyalar yanında online Partner sistemi ile referans olacağınız her satış ve o satışa bağlı diğer tüm satışlardan gelir elde etme imkanına sahip oluyorsunuz.

Bu sisteme dâhil olmak için yapmanız gereken tek şey Partner sayfasına giderek “Linkler” sekmesinden kendinize özel bir referans linki oluşturmak ve ardından bu linki sosyal medya hesaplarınızda veya istediğiniz yolla çevrenizle paylaşmanızdır. Paylaştığınız linkten yapılan alışverişlere özel “%10 hoş geldin indirimi” tasarladık. Böylelikle linklerinizi daha cazip hale getiriyoruz.

Bu linke tıklayarak yapılan tüm alışverişlerde net tutar üzerinden size %3 komisyon veriyoruz. Bu şekilde 1. Kademe alt satışlarınızın tümünden %3 komisyon elde ediyor olacaksınız.

Sonrasında sizin linkinizle alışveriş yapan tüm 1. Kademe kullanıcıların kendi linklerini oluşturup farklı kullanıcıları sisteme dâhil etmesiyle gerçekleşecek satışlardan %0,5 komisyon alıyorsunuz. Bu, 2. Kademe alt satışları temsil ediyor ve bu şekilde her 1. Kademe satışların altında oluşacak tüm 2. Kademe satışlardan %0,5 komisyon alıyorsunuz.

Sizin ağınızda 2. Kademe olan tüm kullanıcıların kendi linklerini oluşturup farklı kullanıcıları sisteme dâhil etmesiyle gerçekleşecek satışlardan da %0,3 komisyon alıyorsunuz. Bu, 3. Kademe alt satışları temsil ediyor ve bu şekilde her 2. Kademe satışların altında oluşacak tüm 3. Kademe satışlardan %0,3 komisyon alıyor olacaksınız.

Sizin ağınızda 3. Kademe olan tüm kullanıcıların kendi linklerini oluşturup farklı kullanıcıları sisteme dâhil etmesiyle gerçekleşecek satışlardan da %0,2 komisyon alıyorsunuz. Bu, 4. Kademe alt satışları temsil ediyor ve bu şekilde her 3. Kademe satışların altında oluşacak tüm 4. Kademe satışlardan %0,2 komisyon alıyor olacaksınız.

WoodyClass Partner sistemi, siz değerli üyemizle kazancımızı paylaştığımız yani hep beraber kazandığımız bir networking sistemidir.

Komisyon tutarları net tutar üzerinden hesaplanmaktadır ve kdv dahil tutarlardır.

Kazancınız, ürün tesliminin tamamlanması ardından 15 iş günü sonrasında talebiniz üzere havale/eft olarak banka hesabınıza aktarılacaktır.

Satış iptali/iadesi durumlarında komisyon kazançları da iptal edilmektedir.

Peki Partner sistemi nasıl çalışır?

woodyclass.com adresine giderek kendi hesabınıza giriş yapın.

Açılan Partner sayfasında “Linkler” sekmesine giderek kendinize özel bir referans linki oluşturun ve ardından bu linki sosyal medya hesaplarınızda veya istediğiniz yolla çevrenizle paylaşın. Bu linki kullanarak yapılan tüm kademe satışlarından elde ettiğiniz komisyon gelirlerinizi yine Partner sayfanızdan takipte kalın.

[affiliate_area]